No menu items!
Ballina KRYESORE Prishtina përballet me Barcelonën

Prishtina përballet me Barcelonën

Skuadra kampione e Kosovës në futsall, Prishtina ka mësuar rivalin për raundin e 1/16 të Ligës së Kampionëve në futsall.
Fati deshi që kryeqytetasit në këtë rreth të garave të ballafaqohen me kampionin e Spanjës, Barcelona Lassa.
Ndeshja do të luhet në Spanjë.
Prishtina kaloi në këtë raund pasi që mposhti në atë të parin, Tiranën.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Penza fiton ndaj Prishtinës dhe kalon në finale

Pikët e amerikanës Gabrielle Cooper, me sirenë ia siguroi finalen Penzës në “play-offin” e Superligës për femra. Penza ka...

Dortmundi skuadra e parë në Europë që u jep hapësirë më së shumti të rinjve

Observatori i Futbollit, CIES, ka publikuar ditën e sotme një tjetër studim të kryer prej tyre, ku listojnë klubet më të mira...

Gafa e portierit të Fenerbahçes bëhet “hit” në internet

Gafa e portierit të Fenerbahçes, Atlai Bajindir është duke bërë xhiron e internetit. Gardiani 22-vjeçar, pësoi një gol të çuditshëm në sfidën...

Dardanët e rinj arrijnë në Sofje

Kombëtarja e Kosovës U17 ka arritur në Sofje, ku më 14 dhe 16 prill do t’i luajë dy ndeshje miqësore me Kombëtaren...

Recent Comments