No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Thaqi: Kishim probleme në mbrojtje, nuk ia dolëm ta ndalim Rexhën

Thaqi: Kishim probleme në mbrojtje, nuk ia dolëm ta ndalim Rexhën

Mbrojtësi Armend Thaqi e ka komentuar ndeshjen Drita – Ballkani.

Drita ishte nikoqire e Ballkanit sot (e diele), ku gjilanasit fituan me rezultat të ngushtë, 2:1.

Futbollisti i Ballkanit ka deklaruar se problemi i skuadrës së tij ishte sot mbrojtja.

“Po krijojmë shumë dhe po lëmë hapësira shumë, kemi shënuar 40 gola, por kemi pranuar 19 sosh, kjo është shumë për një skuadër pretendente për kampion”, thotë Thaqi në “RTK”, përcjell “Zeri”.

“Jemi munduar ta ndalim Kastriot Rexhën, por nuk ia dolëm, andaj duhet ta urojmë për dy golat e shënuar”, shtoi ai. 

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Reagon Dajaku: Mos përhapni dezinformata, nuk e kam refuzuar Kosovën

Futbollisti shqiptar me pasaportë gjermane, Leon Dajaku ka reaguar përmes një postimi në Instagram duke deklaruar se ende nuk ka vendosur se...

Kombëtarja shqiptare, 3 milionë euro për Botërorin! Zbulohet premioja nga FSHF për kualifikimin historik

Shqipëria ka nisur edicionin kualifikues drejt Botërorit, “Katar 2022”. Në tri takimet e para, kuqezinjtë kanë bërë “detyrat e shtëpisë” sa u takon...

Mbyllet pa fitues ndeshja Everton – Tottenham

Me ndeshjen Everton – Tottenham që është zhvilluar sonte është hapur java e 32-të në Premierligën angleze. Sfida ashtu...

Kurti: Xhudistet janë bërë sinonim i fitoreve dhe gëzimeve tona

Kryeministri Albin Kurti ka përgëzuar xhudistet tona, Distria Krasniqin dhe Nora Gjakovën për suksesin e arritur në Kampionatin Evropian në Lisbonë. Distria fitoi medaljen...

Recent Comments