No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Munishi i kënaqur me lojën dhe referimin

Munishi i kënaqur me lojën dhe referimin

Trajneri i Ballkanit, Ismet Munishi, pas humbjes nga Drita është shprehur i kënaqur me atë çfarë treguan një deklaratë për shtyp e dha edhe trajneri, Ismet Munishi.

“Në përgjithësi luajtëm mirë, paraqitje e kënaqshme. Hiq dy episode në të cilat u stërvitëm më së shumti, por nga pakujdesia dhe zotësia e Kastriot Rexhës pësuam”

“Vazhdojmë tutje, këto janë ndeshje derbi. Dy episodet e vendosin, duhet të ishim më të vëmendshëm pasi kemi lojtar me përvojë. Por në përgjithësi jam shumë i kënaqur me ndeshjen dhe me referimin” – përfundoi Munishi.

Drita pas kësaj fitore mori vendin e parë në tabelë, duke kaluar kështu suharekasit.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Dy autogola dhe Messi “show”, Barcelona “manita” ndaj Getafes

Nuk e pati të lehtë sa duket nga rezultati, por Barcelona arriti të marrë tre pikë ndaj Getafes dhe të vazhdojë ndjeksjen...

Kosova VR siguron kalimin në Ligën e Dytë

Kampionati në Ligën e Tretë të futbollit kosovar ka për t’i zhvilluar edhe tri ndeshje deri në mbyllje të këtij edicioni, mirëpo...

Napoli turpëron Lazion

Napoli ka marrë një fitore spektakolare në shtëpi ndaj Lazios me shifrat e thella 5:2, duke i turpëruar kryeqytetasit.

Adnan Januzaj realizon gol për Sociedadin

Futbollisti shqiptar me pasaportë belge, Adnan Januzaj ka arritur të shënojë gol në sfidën që skuadar e tij Real Sociedad po e...

Recent Comments