No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Drita-Ballkani, ja kë e shohin favorit bastoret

Drita-Ballkani, ja kë e shohin favorit bastoret

Sot luhen dy ndeshjet e fundit të kësaj fundjave në Superligën e Kosovës në futboll.

Drita pret në shtëpi Ballkanin në ndeshjen më të rëndësishme të vjeshtës, teksa Llapi do jetë nikoçir i Besës në duelin e dy skuadrave të fundit në tabelë.

“Bet365” nuk kishte si të mungonte me kuotat e vendosura për këto dy takime.

Favorite për të fituar në duelet e sotme sipas tyre janë Drita dhe Llapi.

Drita do e ketë megjithatë të vështirë ndaj Ballkanit me shifrat e vendosura që janë aty-aty me njëra-tjetrën ndërsa Llapi konsiderohet se do e ketë “kafshatë” të lehtë skuadrën pejane.

Kuotat e Bet365:

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Penza fiton ndaj Prishtinës dhe kalon në finale

Pikët e amerikanës Gabrielle Cooper, me sirenë ia siguroi finalen Penzës në “play-offin” e Superligës për femra. Penza ka...

Dortmundi skuadra e parë në Europë që u jep hapësirë më së shumti të rinjve

Observatori i Futbollit, CIES, ka publikuar ditën e sotme një tjetër studim të kryer prej tyre, ku listojnë klubet më të mira...

Gafa e portierit të Fenerbahçes bëhet “hit” në internet

Gafa e portierit të Fenerbahçes, Atlai Bajindir është duke bërë xhiron e internetit. Gardiani 22-vjeçar, pësoi një gol të çuditshëm në sfidën...

Dardanët e rinj arrijnë në Sofje

Kombëtarja e Kosovës U17 ka arritur në Sofje, ku më 14 dhe 16 prill do t’i luajë dy ndeshje miqësore me Kombëtaren...

Recent Comments