No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Në prag të derbit me Dritën, Munishi befason me disa fjalë!

Në prag të derbit me Dritën, Munishi befason me disa fjalë!

Trajneri më karizmatik në futbollin kosovar, Ismet Munishi në prag të ndeshjes tejet të rëndësishme kundër Dritës është shprehur krenar që është pjesë e klubit portokallezi nga Suhareka. Në profilin e tij në FB, Munishi ka shkruar disa rreshta, por nuk e ka përmendur fare udhëtimin e nesërm në Gjilan, për përballje me Dritën.
“Një hap i vogël për njeriun , por shumë i madh për futbollin Kosovar.
Ndihem i privilegjuar që jam trener i Fc Ballkanit .
Ndihem krenar kur me shkruajnë njerzit nga e gjithë Bota se e përcjellin Superligen për shkak të Fc Ballkanit”, ka shkruar Munishi.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Penza fiton ndaj Prishtinës dhe kalon në finale

Pikët e amerikanës Gabrielle Cooper, me sirenë ia siguroi finalen Penzës në “play-offin” e Superligës për femra. Penza ka...

Dortmundi skuadra e parë në Europë që u jep hapësirë më së shumti të rinjve

Observatori i Futbollit, CIES, ka publikuar ditën e sotme një tjetër studim të kryer prej tyre, ku listojnë klubet më të mira...

Gafa e portierit të Fenerbahçes bëhet “hit” në internet

Gafa e portierit të Fenerbahçes, Atlai Bajindir është duke bërë xhiron e internetit. Gardiani 22-vjeçar, pësoi një gol të çuditshëm në sfidën...

Dardanët e rinj arrijnë në Sofje

Kombëtarja e Kosovës U17 ka arritur në Sofje, ku më 14 dhe 16 prill do t’i luajë dy ndeshje miqësore me Kombëtaren...

Recent Comments