No menu items!
Ballina KRYESORE Kuota të çmendura të bastoreve, nuk do e besoni se kush janë...

Kuota të çmendura të bastoreve, nuk do e besoni se kush janë favorite sot

Sot, me fillim nga ora 13:00 luhen edhe dy ndeshjet e radhës në Superligën e Kosovës në futboll.

Arbëria dhe Drenica luajnë në “Xhemajl Ibishi” një duel direkt mes tyre që do të tregoj edhe forcën e tyre reale ndërsa Gjilani literalisht udhëton në “ferr”, në një stadiumet ku ka arritur rezultate pozitive “rrallë e për mallë”.

Bet365 nuk ka pasur si të mungoj edhe sot me kuotat e vendosura për këto dy takime, të cilat janë shumë interesante.

Kuota identike për të dy ndeshjet kanë vendosur gjigantët e basteve, teksa favorite cilësojnë Arbërinë dhe Trepçën ’89.

Kuotat e plota:

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Tovërlani: Dikujt matematikat në fund të sezonit nuk kanë me i dalë

Trajneri i mirënjohur, Afrim Tovërlani, ka komentuar ndeshjet mes Llapit dhe Dritës si dhe Drenicës ndaj Prishtinës. Tovërlani tha...

Batatina: Kastriot Rexha e bëri diferencën

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina, ka vlerësuar paraqitjen e skuadrës në pjesën e parë të ndeshjes ndaj Dritës. Llapi...

Nuhiu: Në pjesën e dytë shfrytëzuam lodhjen e Llapit

Trajneri i Dritës, Ardian Nuihu është shprehur i kënaqur me fitoren e skuadrës së tij ndaj Llapit. Trajneri nga...

Kosova fiton edhe miqësoren e dytë ndaj Maqedonisë së Veriut

Edhe në ndeshjen e dytë miqësore vashat e Kombëtares së Kosovës kanë arritur fitore në duel me Kombëtaren e Maqedonisë së Veriut,...

Recent Comments