No menu items!
Ballina KRYESORE Ja si duket tabela pas ndeshjeve të sotme në Superligë

Ja si duket tabela pas ndeshjeve të sotme në Superligë

Kanë përfunduar dy ndeshjet e sotme të Superligës së Kosovës në futboll.

Arbëria triumfoi në një duel direkt me Drenicën falë golit të Hysen Bytyqit në minutën e fundit, ndërsa Trepça ’89 fitoi lehtë, pastër dhe bukur 3-0 kundër Gjilanit në “Riza Lushta”

Dje u luajt edhe ndeshja Prishtina – Feronikeli që përfundoi 0-0.

Nesër luhen dy ndeshjet e fundit të javës: Llapi – Besa dhe Drita – Ballkani.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Dukagjini dhe Malisheva me fitore bindëse

Dukagjini dhe Malisheva kanë marrë fitoret e radhës për të vazhduar kështu luftën për inkuadrim në Superligë. Skuadra nga...

Shkëmbi i lumtur për fitoren në Drenas

Bledi Shkëmbi e ka vlerësuar si ndeshje shumë të vështirë ballafaqimin me Feronikelin. Trajneri i Ballkanit, Shkëmbi, megjithatë, i është gëzuar më...

Feronikeli humb, por Duro është i kënaqur me paraqitjen e ekipit!

Trajneri i Feronikelit, Klodian Duro, ka arsyetuar humbjen e skuadrës së tij ndaj Ballkanit. “Timonieri” i skuadrës nga Drenasi...

Drita fiton në “Riza Lushta”, ruan distancën me Ballkanin e Prishtinën

Goli i Festim Alidemës nga penalltia në minutën e 53-të, ia ka siguruar 3 pikë shumë të rëndësishme skuadrës së Dritës e...

Recent Comments