No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Tifozët e Drenicës vizitojnë Hamitin e lënduar, futbollisti ka disa fjalë për...

Tifozët e Drenicës vizitojnë Hamitin e lënduar, futbollisti ka disa fjalë për ta

Drenica nuk e harron futbollistin e saj, Genc Hamitin.

Sot, tifozët e flaktë nga Skenderaj të njohur me emrin “Shqiponjat e Zeza” kanë shfrytëzuar ditën për të vizituar futbollistin e lënduar, Genc Hamiti.

Hamiti që u lëndua në ndeshjen e parafundit të Drenicës do të jetë jashtë fushave të paktën deri në pranverë.

Postimi i plotë pa ndërhyrje:

“Shqiponjat e zeza”kanë vizituar lojtarin e KF Drenica Genc Hamitin ku u mirëpritën nga ai dhe familja e tij. Vizita ishte për shenjë falenderimi për lojtarin dhe kontributin e tij të sinqertë ndaj ekipit tonë. Ne e falenderojmë për mikpritjen dhe i deshirojmë sherim sa më të shpejtë dhe rikthim të fuqishëm në fushat e blerta.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Presidentja Osmani: Xhudistet tona të arta me medalje e me shpirt, po e ngrisin Republikën tonë lart e më lart!

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani ka vlerësuar lartë punën e xhudistëve kosovarë në garat ndërkombëtare në veçanti, Distria Krasniqin. Krasniqi, sot fitoi medaljen...

Mundësia e larigimit të Haaland,Dortmund të gatshëm për zëvëndësimin e tij

Ka shumë ankth në shtëpinë e Borussia Dortmund. Erling Braut Haaland, sulmuesi i ri që ka çmendur gjithë Europën, mund të largohet nga klubi verdhezi...

Medalja e dytë për Kosovën, Nora Gjakova fiton të bronztën në Evropian

Nora Gjakova ka vazhduar serinë impresive në kampionatet evropiane. Pasi vjet nuk mori pjesë për shkak të koronavirusit, Nora të premten fitoi medaljen e...

Merret vendimi per kthimin e tifozëve në Seria A

Një hap i vogël drejt normalitetit: nga 1 maji i ardhshëm, në Serinë A do të kthehet publiku në stadiumet që janë në zonën...

Recent Comments