No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Reagon Batatina për gjyqtarët e rinj, super djem dhe super arbitra!

Reagon Batatina për gjyqtarët e rinj, super djem dhe super arbitra!

Kryetrajneri i Llapit, Tahir Batatina është vënë në përkrahje të gjyqtarëve të rinj, të cilët debutuan javën e kaluar në Superligë, e që ditëve të fundit u kritikuan nga disa portale, duke u etiketuar me emrat e familjarëve të tyre. “Super djem dhe super arbitra janë këta të deleguar dhe gjithmonë do t’i përkrahi edhe nëse gabojnë. Këta do t’i mbështesim sepse këta nuk kanë qëllim dhe nëse e ka marr një hap të qëlluar FFK-ja është ky vendim që këta djem të referojnë në superiore”, ka shkruar Batatina në komentin e tij në artikullin për katër gjyqtarët debutues në elitë: Mentor Ajeti, Valbon Hoxha, Lirim Jashari e Vigan Ibërdemaj.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Tovërlani: Dikujt matematikat në fund të sezonit nuk kanë me i dalë

Trajneri i mirënjohur, Afrim Tovërlani, ka komentuar ndeshjet mes Llapit dhe Dritës si dhe Drenicës ndaj Prishtinës. Tovërlani tha...

Batatina: Kastriot Rexha e bëri diferencën

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina, ka vlerësuar paraqitjen e skuadrës në pjesën e parë të ndeshjes ndaj Dritës. Llapi...

Nuhiu: Në pjesën e dytë shfrytëzuam lodhjen e Llapit

Trajneri i Dritës, Ardian Nuihu është shprehur i kënaqur me fitoren e skuadrës së tij ndaj Llapit. Trajneri nga...

Kosova fiton edhe miqësoren e dytë ndaj Maqedonisë së Veriut

Edhe në ndeshjen e dytë miqësore vashat e Kombëtares së Kosovës kanë arritur fitore në duel me Kombëtaren e Maqedonisë së Veriut,...

Recent Comments