No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Rashica: Nëse rrëzohesh shtatë herë, ngritu tetë herë!

Rashica: Nëse rrëzohesh shtatë herë, ngritu tetë herë!

Ylli i Kombëtares së Kosovës, Milot Rashica është deklaruar pas lëndimit që pësoi të skuadra e tij, Werder Bremen.

Kosovari u lëndua gjatë stërvitjes dhe lëndimi duket mjaftë seriozë, meqenëse nuk do rikthehet para janarit.

Rashica përmes një komunikate në Twitter u shpreh se nëse rrëzohesh shtatë herë duhet të ngrihesh tetë herë.

“Rrëzohu shtatë herë, ngrihu tetë herë”, shkroi ai.

Ky lëndim gjithashtu ka shkaktuar edhe probleme të tjera për Rashicën, që tani do mbetet të Werderi deri në qershor.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Penza fiton ndaj Prishtinës dhe kalon në finale

Pikët e amerikanës Gabrielle Cooper, me sirenë ia siguroi finalen Penzës në “play-offin” e Superligës për femra. Penza ka...

Dortmundi skuadra e parë në Europë që u jep hapësirë më së shumti të rinjve

Observatori i Futbollit, CIES, ka publikuar ditën e sotme një tjetër studim të kryer prej tyre, ku listojnë klubet më të mira...

Gafa e portierit të Fenerbahçes bëhet “hit” në internet

Gafa e portierit të Fenerbahçes, Atlai Bajindir është duke bërë xhiron e internetit. Gardiani 22-vjeçar, pësoi një gol të çuditshëm në sfidën...

Dardanët e rinj arrijnë në Sofje

Kombëtarja e Kosovës U17 ka arritur në Sofje, ku më 14 dhe 16 prill do t’i luajë dy ndeshje miqësore me Kombëtaren...

Recent Comments