No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Pochettino i gatshëm ta marrë drejtimin e PSG-së

Pochettino i gatshëm ta marrë drejtimin e PSG-së

Mauricio Pochettinon mund ta rishohim shumë shpejt të ulur në bankinën e trajnerit.
Ish trajneri i Argjentinës, Mauricio Pochettino, është i etur të zëvendësojë Thomas Tuchel te PSG, raportojnë mediat franceze.
Tuchel nuk pritet të qëndrojë te Paris përtej këtij sezoni, dhe Pochettino, një tifoz i madh qytetit, mund të jetë i hapur për të marrë drejtimin e kampionëve të Francës.
Pochettino edhe gjatë karrierës së tij si futbollist ka veshur për dy sezone fanellën e PSG, ku në 70 ndeshje ka shënuar katër gola.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

FFK reagon për incidentet e kësaj fundjave

Kjo fundjavë në futbollin e Kosovës u përcjell me disa incidente dhe me dhunë në ndeshje të Ligës së Parë dhe të Ligës së...

Sulmohet gjyqtari kryesor në ndeshjen mes Ferizajt dhe Ulpianës, intervenon edhe Policia e Kosovës

Dueli ndërmjet Ferizajt dhe Ulpianës nuk e ka gjetur fundin. Takimi është ndërprerë në minutën e 95-të, pasi që gjyqtari kryesor i ndeshjes Petrit...

Dukagjini dhe Malisheva me fitore bindëse

Dukagjini dhe Malisheva kanë marrë fitoret e radhës për të vazhduar kështu luftën për inkuadrim në Superligë. Skuadra nga...

Shkëmbi i lumtur për fitoren në Drenas

Bledi Shkëmbi e ka vlerësuar si ndeshje shumë të vështirë ballafaqimin me Feronikelin. Trajneri i Ballkanit, Shkëmbi, megjithatë, i është gëzuar më...

Recent Comments