No menu items!
Ballina LIGAT E TJERA BUNDESLIGA Lëndohet Milot Rashica

Lëndohet Milot Rashica

Futbollisti i Përfaqësuesës së Kosovës, Milot Rashica vazhdon të jetë i pa fat.

Rashica ka lëshuar stërvitjen para kohe të Werder Bremen, teksa ka pësuar një lëndim.

Këtë e ka konfirmuar para pak çastesh skuadra nga “Weser Stadion” përmes një komunikate zyrtare në rrjetin social “Twitter”:

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Dy autogola dhe Messi “show”, Barcelona “manita” ndaj Getafes

Nuk e pati të lehtë sa duket nga rezultati, por Barcelona arriti të marrë tre pikë ndaj Getafes dhe të vazhdojë ndjeksjen...

Kosova VR siguron kalimin në Ligën e Dytë

Kampionati në Ligën e Tretë të futbollit kosovar ka për t’i zhvilluar edhe tri ndeshje deri në mbyllje të këtij edicioni, mirëpo...

Napoli turpëron Lazion

Napoli ka marrë një fitore spektakolare në shtëpi ndaj Lazios me shifrat e thella 5:2, duke i turpëruar kryeqytetasit.

Adnan Januzaj realizon gol për Sociedadin

Futbollisti shqiptar me pasaportë belge, Adnan Januzaj ka arritur të shënojë gol në sfidën që skuadar e tij Real Sociedad po e...

Recent Comments