No menu items!
Ballina KRYESORE Munishi: Arbëria na bëri të vuajmë

Munishi: Arbëria na bëri të vuajmë

Ballkani arriti sot fitore të madhe përballë Arbërisë, por vuajti jo pak deri në përfundim të ndeshjes.

Portokallezinjtë fituan 2:1, falë golave të Baftiut dhe Dakut, teksa për dobrajasit nuk vleu goli i bukur i Bahtirit.

Pas ndeshjes për ArtMotion u deklarua trajneri fitues, Ismet Munishi.

“Me thënë të drejtën sot Arbëria bëri paraqitje të mirë, jo vetëm në pjesën e dytë por edhe në të parën u pa që na kishin studiuar mirë dhe komplimente për lojën atyre”

“Nuk i la faj skuadrës time, por kundërshtarëve që luajtën mirë”

“Jo, ne jemi 4 skuadra që do luftojmë për Evropën, jemi ne, Drita, Gjilani dhe Prishtina, çdo gjë është e hapur, kampionati është ende i gjatë”- përfundoi ai.

Ballkani me këtë fitore mbanë akoma vendin e parë në tabelë.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Reagon Dajaku: Mos përhapni dezinformata, nuk e kam refuzuar Kosovën

Futbollisti shqiptar me pasaportë gjermane, Leon Dajaku ka reaguar përmes një postimi në Instagram duke deklaruar se ende nuk ka vendosur se...

Kombëtarja shqiptare, 3 milionë euro për Botërorin! Zbulohet premioja nga FSHF për kualifikimin historik

Shqipëria ka nisur edicionin kualifikues drejt Botërorit, “Katar 2022”. Në tri takimet e para, kuqezinjtë kanë bërë “detyrat e shtëpisë” sa u takon...

Mbyllet pa fitues ndeshja Everton – Tottenham

Me ndeshjen Everton – Tottenham që është zhvilluar sonte është hapur java e 32-të në Premierligën angleze. Sfida ashtu...

Kurti: Xhudistet janë bërë sinonim i fitoreve dhe gëzimeve tona

Kryeministri Albin Kurti ka përgëzuar xhudistet tona, Distria Krasniqin dhe Nora Gjakovën për suksesin e arritur në Kampionatin Evropian në Lisbonë. Distria fitoi medaljen...

Recent Comments