No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Devolli: Nuk e merituam humbjen, e dominuam kundërshtarin

Devolli: Nuk e merituam humbjen, e dominuam kundërshtarin

Kryetrajneri i Drenicës, Bledar Devolli pas ndeshjes e ka komentuar disaftën ndaj Llapit në “Bajram Aliu” (0:1)

“Më vjen keq të ndeshkohemi nga një episod i ndeshjes. Më vjen keq për djemt pasi kemi bërë një ndeshje të mirë, por që sot na fati na ktheu shpinën dhe shkoj keq. Sot na ka munguar vetëm goli, pasi kemi dominuar në cdo aspekt kundërshtarin, si në lojë, raste por edhe në kornera. Definitivisht sot na ka munguar vetëm fati, por mendoj se kundërshtari nuk e ka merituar fitoren së paku kjo ndeshje është dashur të mbyllet e barabartë”, ka thënë Devolli.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Presidentja Osmani: Xhudistet tona të arta me medalje e me shpirt, po e ngrisin Republikën tonë lart e më lart!

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani ka vlerësuar lartë punën e xhudistëve kosovarë në garat ndërkombëtare në veçanti, Distria Krasniqin. Krasniqi, sot fitoi medaljen...

Mundësia e larigimit të Haaland,Dortmund të gatshëm për zëvëndësimin e tij

Ka shumë ankth në shtëpinë e Borussia Dortmund. Erling Braut Haaland, sulmuesi i ri që ka çmendur gjithë Europën, mund të largohet nga klubi verdhezi...

Medalja e dytë për Kosovën, Nora Gjakova fiton të bronztën në Evropian

Nora Gjakova ka vazhduar serinë impresive në kampionatet evropiane. Pasi vjet nuk mori pjesë për shkak të koronavirusit, Nora të premten fitoi medaljen e...

Merret vendimi per kthimin e tifozëve në Seria A

Një hap i vogël drejt normalitetit: nga 1 maji i ardhshëm, në Serinë A do të kthehet publiku në stadiumet që janë në zonën...

Recent Comments