No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Rikthim sensacional i Dritës, dy gola brenda 60 sekondave për gjunjëzimin e...

Rikthim sensacional i Dritës, dy gola brenda 60 sekondave për gjunjëzimin e Gjilanit

Drita e ka mposhtur Gjilanin 3:2 në një ndeshje drithëruese me përfundim dramatik, edhe pse po humbiste 2:1 deri në minutën e fundit të ndeshjes të dielën.

Astrit Fazliut dhe Betim Haxhimusës iu deshën vetëm 60 sekonda për ta shndërruar po thuajse humbjen e sigurt në fitore madhështore dhe të paparë për Dritën. Gjilani ishte në epërsi falë dy golave nga Darko Nikaç në Stadiumin e Qytetit në Gjilan, por finishi ishte fatal për skuadrën e Mezanit.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Futbollisti i Ferizajt i shpëton më të keqes, kthehet në shtëpi shëndosh e mirë

Futbollisti i Ferizajt, Thesar Ismajli u lëndua sot gjatë ndeshjes kundë Ulpianës. Gjendja e tij ishte mjaft kritike, ku...

E mahnitshme, Kosova më e mira e Evropianit

Sukses të jashtëzakonshëm kanë arritur xhudistët kosovarë. Kosova është përfaqësuesja më e suksesshme në Evropianin që të dielën përfundoi në Lisbonë të...

FFK reagon për incidentet e kësaj fundjave

Kjo fundjavë në futbollin e Kosovës u përcjell me disa incidente dhe me dhunë në ndeshje të Ligës së Parë dhe të Ligës së...

Sulmohet gjyqtari kryesor në ndeshjen mes Ferizajt dhe Ulpianës, intervenon edhe Policia e Kosovës

Dueli ndërmjet Ferizajt dhe Ulpianës nuk e ka gjetur fundin. Takimi është ndërprerë në minutën e 95-të, pasi që gjyqtari kryesor i ndeshjes Petrit...

Recent Comments