No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Manaj i jashtëzakonshëm, shënon prapë në Turqi

Manaj i jashtëzakonshëm, shënon prapë në Turqi

Sulmuesi kosovar Arb Manaj nuk e ka ndërmend të ndalet.

Ai ka shënuar një tjetër gol në fanellën e Keciorengucu që i dha fitoren kësaj skuadre ndaj Adana Demirspor.

Manaj ka shënuar në minutën e 26-të që në fund doli të jetë goli i fitores. Ky është goli i katërt i Manajt në fanellën e Keciorengucu.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Penza fiton ndaj Prishtinës dhe kalon në finale

Pikët e amerikanës Gabrielle Cooper, me sirenë ia siguroi finalen Penzës në “play-offin” e Superligës për femra. Penza ka...

Dortmundi skuadra e parë në Europë që u jep hapësirë më së shumti të rinjve

Observatori i Futbollit, CIES, ka publikuar ditën e sotme një tjetër studim të kryer prej tyre, ku listojnë klubet më të mira...

Gafa e portierit të Fenerbahçes bëhet “hit” në internet

Gafa e portierit të Fenerbahçes, Atlai Bajindir është duke bërë xhiron e internetit. Gardiani 22-vjeçar, pësoi një gol të çuditshëm në sfidën...

Dardanët e rinj arrijnë në Sofje

Kombëtarja e Kosovës U17 ka arritur në Sofje, ku më 14 dhe 16 prill do t’i luajë dy ndeshje miqësore me Kombëtaren...

Recent Comments