No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Ballkani blindon yjet e skuadrës

Ballkani blindon yjet e skuadrës

Ballkani ka bërë të ditur përmes faqes zyrtare se ka rinovuar me gjashtë futbollistë.

“Portokallinjtë” kanë vazhduar kontratat me mbrojtësit Arbër Prekazi, Egzon Sinani dhe Albin Kapra, mesfushorët Edvin Kuç, Kushtrim Gashi dhe Blendi Baftiun.

Ylli i skuadrës Blendi Baftiu ka rinovuar deri në vitin 2022, ndërkohë Arbër Prekazi, Egzon Sinani dhe Albin Kapra kanë vazhduar deri në vitin 2023.

Për katër vite kanë rinovuar dy mesfushorët Edvin Kuç dhe Kushtrim Gashi.

Kështu Ballkani blindon pjesën më të madhe të skuadrës për vitet në vijim:

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Futbollisti i Ferizajt i shpëton më të keqes, kthehet në shtëpi shëndosh e mirë

Futbollisti i Ferizajt, Thesar Ismajli u lëndua sot gjatë ndeshjes kundë Ulpianës. Gjendja e tij ishte mjaft kritike, ku...

E mahnitshme, Kosova më e mira e Evropianit

Sukses të jashtëzakonshëm kanë arritur xhudistët kosovarë. Kosova është përfaqësuesja më e suksesshme në Evropianin që të dielën përfundoi në Lisbonë të...

FFK reagon për incidentet e kësaj fundjave

Kjo fundjavë në futbollin e Kosovës u përcjell me disa incidente dhe me dhunë në ndeshje të Ligës së Parë dhe të Ligës së...

Sulmohet gjyqtari kryesor në ndeshjen mes Ferizajt dhe Ulpianës, intervenon edhe Policia e Kosovës

Dueli ndërmjet Ferizajt dhe Ulpianës nuk e ka gjetur fundin. Takimi është ndërprerë në minutën e 95-të, pasi që gjyqtari kryesor i ndeshjes Petrit...

Recent Comments