No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Man. United nuk heq dorë nga sulmuesi, Barcelona i pret me krahë...

Man. United nuk heq dorë nga sulmuesi, Barcelona i pret me krahë hapur

Manchester United nuk ka hequr dorë nga dëshira për të nënshkruar me sulmuesin e Barcelonës, Ousmane Dembele. Francezi është rikthyer dhe po luan me spanjollët, por nuk është titullar fiks.

“Djajtë e kuq” shpresojnë të kenë mundësinë të nënshkruajë me Dembelenë. 23-vjeçari pritet të largohet, pasi drejtuesit e klubit janë të lodhur nga tekat e futbollistit.

Rendimenti i Dembelesë nuk ka qenë aspak i mirë. Ai ka patur dëmtime të shumta dhe nuk ka qenë në gjendje të justifikojë shifrën e paguar për të.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Nga gara për titullin kampion, deri te ndeshjet e Kombëtares, flet Armend Thaqi

Ballkani ka filluar të marrë frymë më lehtë pas fitores së fundit në vikend ndaj Drenicës në shtëpi. Skuadrën e Bledi Shkëmbit e pret...

Sa më shumë që forcohet gara, aq më shumë rriten akuzat ndaj arbitrave

Arbitrat e futbollit në Kosovë janë në qendër të vëmendjes në fillim të stinorit pranveror, por jo për të mirë. Pas çdo xhiroje akuzat...

FFK mbajti trajnimin e parë online për sistemin VAR

Ekipi i projektit VAR në FFK është duke punuar me intensitet në procesin e implementimit të tij. Puna në këtë projekt ka...

Avni Nuha rizgjidhet kryetar i Federatës së Çiklizmit të Kosovës

Në Kuvendin e Punës dhe Zgjedhor të mbajtur nga Federata e Çiklizmit e Kosovës, delegatët ia kanë besuar edhe një mandat tjetër...

Recent Comments