No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Befason Juventusi, Cristiano Ronaldo nuk luan ndaj Beneventos!

Befason Juventusi, Cristiano Ronaldo nuk luan ndaj Beneventos!

Juventusi do të luajë të shtunën ndaj Beneventos në stadiumin “Vigorito” ndaj ekipit të Inzaghit, por do të duhet të bëjë pa yllin e tij, Cristiano Ronaldo.

Sky Sport ka raportuar sot se portugezi do të qëndrojë pushim për të rikuperuar për sfidën e Champions League ditën e mërkurë, ndërsa pritet të rikuperohet dhe rikthehet në grup dhe i grumbulluar Bonucci.

Nuk është hera e parë që Juventusi lë pushim Ronaldon në kampionat, por këtë sezon duket gjendja më ndryshe pasi bardhezinjtë nuk e kanë nisur fort mirë kampionatin.

Megjithatë, trajneri Pirlo do të ketë biseduar me portugezin përpara se të merrte këtë vendim.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Presidentja Osmani: Xhudistet tona të arta me medalje e me shpirt, po e ngrisin Republikën tonë lart e më lart!

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani ka vlerësuar lartë punën e xhudistëve kosovarë në garat ndërkombëtare në veçanti, Distria Krasniqin. Krasniqi, sot fitoi medaljen...

Mundësia e larigimit të Haaland,Dortmund të gatshëm për zëvëndësimin e tij

Ka shumë ankth në shtëpinë e Borussia Dortmund. Erling Braut Haaland, sulmuesi i ri që ka çmendur gjithë Europën, mund të largohet nga klubi verdhezi...

Medalja e dytë për Kosovën, Nora Gjakova fiton të bronztën në Evropian

Nora Gjakova ka vazhduar serinë impresive në kampionatet evropiane. Pasi vjet nuk mori pjesë për shkak të koronavirusit, Nora të premten fitoi medaljen e...

Merret vendimi per kthimin e tifozëve në Seria A

Një hap i vogël drejt normalitetit: nga 1 maji i ardhshëm, në Serinë A do të kthehet publiku në stadiumet që janë në zonën...

Recent Comments