No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Barcelona respekton Maradona me 1 minutë heshtje përpara stërvitjes, Messi i prekur...

Barcelona respekton Maradona me 1 minutë heshtje përpara stërvitjes, Messi i prekur thellësisht (FOTO)

Para seancës së sotme stërvitore, Barcelona mbajti një minutë heshtje në kujtim të Diego Armando Maradona.

Një moment prekës për të gjithë, veçanërisht për Lionel Messi, i cili ishte ndoshta trashëgimtari më pak “njerëzor” i Diez, për shkak të fitoreve dhe numrave të jashtëzakonshëm në fushë.Profili i Twitter fotografoi momentin në të cilin Pleshti, me kokën e ulur, kujtoi më të mirin nga të gjitha.

Raporti i Messit me Maradona ka qenë si ai një djali me babain e tij.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Dukagjini dhe Malisheva me fitore bindëse

Dukagjini dhe Malisheva kanë marrë fitoret e radhës për të vazhduar kështu luftën për inkuadrim në Superligë. Skuadra nga...

Shkëmbi i lumtur për fitoren në Drenas

Bledi Shkëmbi e ka vlerësuar si ndeshje shumë të vështirë ballafaqimin me Feronikelin. Trajneri i Ballkanit, Shkëmbi, megjithatë, i është gëzuar më...

Feronikeli humb, por Duro është i kënaqur me paraqitjen e ekipit!

Trajneri i Feronikelit, Klodian Duro, ka arsyetuar humbjen e skuadrës së tij ndaj Ballkanit. “Timonieri” i skuadrës nga Drenasi...

Drita fiton në “Riza Lushta”, ruan distancën me Ballkanin e Prishtinën

Goli i Festim Alidemës nga penalltia në minutën e 53-të, ia ka siguruar 3 pikë shumë të rëndësishme skuadrës së Dritës e...

Recent Comments