No menu items!
Ballina LIGAT E TJERA BUNDESLIGA Rashicës i bie vlera në treg!

Rashicës i bie vlera në treg!

Sulmuesit të kombëtares së Kosovës, Milot Rashicës, i ka rënë dukshëm vlera në tregun e transferimeve.

Rashica vitin e kaluar pati një sezon fantastik me Werder Bremenin dhe vlera e tij shkoi deri në 35 milionë euro.

Megjithatë tashmë kanë ndryshuar gjerat më të madhe, pasi sulmuesi vushtrrias përveç formës jo të mirë, rendje të madhe ka edhe në tregun e transferimeve.

Faqja e specializuar për vlerën e futbollistëve ‘Transfermarket’ tashmë Rashicën e vlerëson vetëm 18 milionë euro.

Lëndimet e shpeshta dhe forma jo e mirë nëpër të cilën po kalon ai, kanë bërë që interesimi për të dhe vlera të vijë më të madhe.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Presidentja Osmani: Xhudistet tona të arta me medalje e me shpirt, po e ngrisin Republikën tonë lart e më lart!

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani ka vlerësuar lartë punën e xhudistëve kosovarë në garat ndërkombëtare në veçanti, Distria Krasniqin. Krasniqi, sot fitoi medaljen...

Mundësia e larigimit të Haaland,Dortmund të gatshëm për zëvëndësimin e tij

Ka shumë ankth në shtëpinë e Borussia Dortmund. Erling Braut Haaland, sulmuesi i ri që ka çmendur gjithë Europën, mund të largohet nga klubi verdhezi...

Medalja e dytë për Kosovën, Nora Gjakova fiton të bronztën në Evropian

Nora Gjakova ka vazhduar serinë impresive në kampionatet evropiane. Pasi vjet nuk mori pjesë për shkak të koronavirusit, Nora të premten fitoi medaljen e...

Merret vendimi per kthimin e tifozëve në Seria A

Një hap i vogël drejt normalitetit: nga 1 maji i ardhshëm, në Serinë A do të kthehet publiku në stadiumet që janë në zonën...

Recent Comments