No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Ademi për Maradonën; I papërsëritshëm për atë që i dha futbollit!

Ademi për Maradonën; I papërsëritshëm për atë që i dha futbollit!

Presidenti i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi e ka vlerësuar të trishtueshëm lajmin për vdekjen e legjendës së futbollit botëror, Diego Armando Maradona. Ai nëpërmjet profilit të tij në Facebook e ka cilësuar futbollistin argjentinas të papërsëritshëm dhe një nga më meritorët që futbolli vazhdon të jetë sporti më i dashur në botë.

I trishtueshëm lajmi për shuarjen e Legjendës së futbollit botëror, Diego Maradona!
I papërsëritshëm për magjinë që i…

Posted by Agim Ademi on Wednesday, November 25, 2020

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Valverde i Real Madridit rezulton pozitiv me COVID-19,humbë ndeshjen e parë kundër Chelseat

Mesfushori uruguaian i Real Madridit, Fede Valverde ka rezultuar pozitiv në testimin për koronavirus. Lajmin e ka bërë të...

Dortmund zgjedh ish-yllin e Milan si zëvendësues të Haaland

Erling Haaland është vënë në shënjestër të klubeve të mëdha të Europës. Nëse norvegjezi do të largohet nga Dortmund në merkaton e verës, verdhezinjtë duket...

Llapi arrin në finale të Kupës, një hap larg ëndrrës evropiane

Llapi është kualifikuar në finalen e Kupës së Kosovës në futboll. Skuadra e trajnerit Tahir Batatina, barazoi 2:2 të mërkurën në Podujevë kundër Prishtinës,...

Andrea Agnelli i urryer i madh, pritet revolucion tek Juventusi

Të jesh i urryer, sepse je president i Juventusit, është normale. Andrea Agnelli, megjithatë, papritmas e pa veten armiku numër një publik në të...

Recent Comments