No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Barcelona në emergjencë, dështon edhe tentativa e bujshme

Barcelona në emergjencë, dështon edhe tentativa e bujshme

Pak do të më parë ka lajmëruar tërheqjen nga futbolli, por te Barcelona kanë shpresuar që të ndryshojë mendim.

Javier Mascherano duket se është kontaktuar nga katalanasit për të veshur përsëri fanellën blaugrana pas dëmtimit të pësuar ng Pique.

Sipas El Chiringuito Tv, spanjollët kanë provuar ta bindin ish-lojtarin që të kthehej në Europë për shkak të emergjencës në mbrojtje që ka goditur ish-klubin e tij. Por përgjigja e Mascherano-s ka qenë negative.

Aktualisht, Lenglet është i vetëm qendërmbrojtës në dispozicion të Koeman.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Dardanët e rinj arrijnë në Sofje

Kombëtarja e Kosovës U17 ka arritur në Sofje, ku më 14 dhe 16 prill do t’i luajë dy ndeshje miqësore me Kombëtaren...

Ulpiana, klubi që është afër t’i rikthehet Superligës pas më shumë se një dekade

Vijnë nga një qytet i vogël, por dëshira është shumë e madhe për të marrë pjesë në mesin e skuadrave elitare të...

Partizani, në hap me kohën…

Shkruan: Besim Kajtazi Duke shikuar logon e skuadrës së trofeshme shqiptare KF Partizani, Tiranë, e pashë se logoja që mbanë skuadra është ende ajo e...

Ademi uron besimtarët myslimanë për muajin e Ramazanit

Në prag të muajit të shenjtë të Ramazanit, presidenti i FFK-së, Agim Ademi, nëpërmjet një mesazhi ka uruar komunitetin e futbollit dhe të gjithë...

Recent Comments