No menu items!
Ballina KRYESORE Nuhiu: Feronikeli u mbrojt, ne nuk i shfrytëzuam rastet

Nuhiu: Feronikeli u mbrojt, ne nuk i shfrytëzuam rastet

Kampionia e Kosovës, Drita, nuk ka arritur më shumë se një barazim në shtëpi kundër Feronikelit, 1:1.

Pas ndeshjes trajneri i “Intelektualëve”, Ardian Nuhiu u deklarua për ArtSport.

“Kemi bërë një ndeshje të mirë, kishim një kundërshtar që kishte ardhur për t’u mbrojtur, prandaj edhe na dënuan në një rast. Ishim më kërkues se skuadra rivale, barazuam rezultatin në pjesën e dytë, por nuk realizuam mundësitë tjera që krijuam. Na mungoi përqendërimi para portës, na mungoi vetëm finalizimi”, tha Nuhiu.

Në ndeshjen e radhës Drita do ta zhvillojë derbin kundër rivalit lokal, Gjilanit.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Reagon Dajaku: Mos përhapni dezinformata, nuk e kam refuzuar Kosovën

Futbollisti shqiptar me pasaportë gjermane, Leon Dajaku ka reaguar përmes një postimi në Instagram duke deklaruar se ende nuk ka vendosur se...

Kombëtarja shqiptare, 3 milionë euro për Botërorin! Zbulohet premioja nga FSHF për kualifikimin historik

Shqipëria ka nisur edicionin kualifikues drejt Botërorit, “Katar 2022”. Në tri takimet e para, kuqezinjtë kanë bërë “detyrat e shtëpisë” sa u takon...

Mbyllet pa fitues ndeshja Everton – Tottenham

Me ndeshjen Everton – Tottenham që është zhvilluar sonte është hapur java e 32-të në Premierligën angleze. Sfida ashtu...

Kurti: Xhudistet janë bërë sinonim i fitoreve dhe gëzimeve tona

Kryeministri Albin Kurti ka përgëzuar xhudistet tona, Distria Krasniqin dhe Nora Gjakovën për suksesin e arritur në Kampionatin Evropian në Lisbonë. Distria fitoi medaljen...

Recent Comments