No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Shtyhet ndeshja Malisheva -Trepça, kjo është arsyeja

Shtyhet ndeshja Malisheva -Trepça, kjo është arsyeja

Ndeshja e javës së 11-të në Ligën e Parë ndërmjet Malishevës dhe Trepçës, e paraparë të zhvillohet sot, është shtyrë me kërkesë të klubit mitrovicas, pas vdekjes së anëtarit të kryesisë, Gzim Vehapi. Kjo ndeshje do të zhvillohet të dielën në orën 13.00.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Penza fiton ndaj Prishtinës dhe kalon në finale

Pikët e amerikanës Gabrielle Cooper, me sirenë ia siguroi finalen Penzës në “play-offin” e Superligës për femra. Penza ka...

Dortmundi skuadra e parë në Europë që u jep hapësirë më së shumti të rinjve

Observatori i Futbollit, CIES, ka publikuar ditën e sotme një tjetër studim të kryer prej tyre, ku listojnë klubet më të mira...

Gafa e portierit të Fenerbahçes bëhet “hit” në internet

Gafa e portierit të Fenerbahçes, Atlai Bajindir është duke bërë xhiron e internetit. Gardiani 22-vjeçar, pësoi një gol të çuditshëm në sfidën...

Dardanët e rinj arrijnë në Sofje

Kombëtarja e Kosovës U17 ka arritur në Sofje, ku më 14 dhe 16 prill do t’i luajë dy ndeshje miqësore me Kombëtaren...

Recent Comments