No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Ramiz Sadiku mposhtet në shtëpi, Vitia nuk fiton as me trajner të...

Ramiz Sadiku mposhtet në shtëpi, Vitia nuk fiton as me trajner të ri

Kanë përfunduar dy takimet e sotme në Ligën e Parë.

Flamurtari ka arkëtuar një pikë si mysafir i Vitisë, duke barazuar në pjesën e dytë, derisa Ramiz Sadiku është befasuar në kryeqytet nga Vllaznia e Pozheranit, e cila ka arkëtuar pikët e plota. Ndeshjet tjera luhen nesër.

Rezultatet:

Vitia 1-1 Flamurtari

Ramiz Sadiku 0-1 Vllaznia

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Nga gara për titullin kampion, deri te ndeshjet e Kombëtares, flet Armend Thaqi

Ballkani ka filluar të marrë frymë më lehtë pas fitores së fundit në vikend ndaj Drenicës në shtëpi. Skuadrën e Bledi Shkëmbit e pret...

Sa më shumë që forcohet gara, aq më shumë rriten akuzat ndaj arbitrave

Arbitrat e futbollit në Kosovë janë në qendër të vëmendjes në fillim të stinorit pranveror, por jo për të mirë. Pas çdo xhiroje akuzat...

FFK mbajti trajnimin e parë online për sistemin VAR

Ekipi i projektit VAR në FFK është duke punuar me intensitet në procesin e implementimit të tij. Puna në këtë projekt ka...

Avni Nuha rizgjidhet kryetar i Federatës së Çiklizmit të Kosovës

Në Kuvendin e Punës dhe Zgjedhor të mbajtur nga Federata e Çiklizmit e Kosovës, delegatët ia kanë besuar edhe një mandat tjetër...

Recent Comments