No menu items!
Ballina KRYESORE Hendbollistet e Istogut triumfojnë në ndeshjen evropiane

Hendbollistet e Istogut triumfojnë në ndeshjen evropiane

KHF Istogu ka shënuar fitore kundër skuadrës së Victoria Beresties në Kupën Evropiane.

Klubi kosovar ka mposhtur bjellorusët me rezultat 33:30, në ndeshjen e parë të raundit të tetë të Kupës Evropiane.

Ndeshja e radhës do të zhvillohet ditën e nesërme (e diel) në Istog.

Në këtë kompeticion ka shënuar fitore ditën e sotme edhe Besa Famgas e cila ka mposhtur skuadrën boshnjake, Bosna Visokos.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Mbyllet pa fitues ndeshja Everton – Tottenham

Me ndeshjen Everton – Tottenham që është zhvilluar sonte është hapur java e 32-të në Premierligën angleze. Sfida ashtu...

Kurti: Xhudistet janë bërë sinonim i fitoreve dhe gëzimeve tona

Kryeministri Albin Kurti ka përgëzuar xhudistet tona, Distria Krasniqin dhe Nora Gjakovën për suksesin e arritur në Kampionatin Evropian në Lisbonë. Distria fitoi medaljen...

Ish-futbollisti shqiptar ndërron jetë nga Covid-19

Covid-19 i ka marrë jetën ditën e sotme, ish-futbollistit të shquar të Turbinës, Ndriçim Beshiri, zemra e të cilit pushoi të rrahuri...

Nga maji, tifozët do të lejohen në ndeshjet e Serie A

Kryeministri italian, Mario Graghi ka shpallur masat e reja për Covid-19. Ai deklaroi se nga prilli, sportet si futsall,...

Recent Comments