No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR UEFA rikujton shkëlqimin e Arbër Zenelit

UEFA rikujton shkëlqimin e Arbër Zenelit

Sot dy vite më parë Kosova kishte mposhtur thellësisht Azerbajxhanin 4:0.

Në ndeshjen e fundit të Ligës D në Ligën e Kombeve shkëlqeu ashtu siç i duhej “Dardanëve”, Arbër Zeneli.

Zeneli kishte shënuar hat-trik në këtë takim dhe pikërisht golat e tij i ka kujtuar UEFA sot përmes një postimi në Twitter:

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Nga gara për titullin kampion, deri te ndeshjet e Kombëtares, flet Armend Thaqi

Ballkani ka filluar të marrë frymë më lehtë pas fitores së fundit në vikend ndaj Drenicës në shtëpi. Skuadrën e Bledi Shkëmbit e pret...

Sa më shumë që forcohet gara, aq më shumë rriten akuzat ndaj arbitrave

Arbitrat e futbollit në Kosovë janë në qendër të vëmendjes në fillim të stinorit pranveror, por jo për të mirë. Pas çdo xhiroje akuzat...

FFK mbajti trajnimin e parë online për sistemin VAR

Ekipi i projektit VAR në FFK është duke punuar me intensitet në procesin e implementimit të tij. Puna në këtë projekt ka...

Avni Nuha rizgjidhet kryetar i Federatës së Çiklizmit të Kosovës

Në Kuvendin e Punës dhe Zgjedhor të mbajtur nga Federata e Çiklizmit e Kosovës, delegatët ia kanë besuar edhe një mandat tjetër...

Recent Comments