No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Totti: Mos e neglizhoni, koronavirusi nuk është lojë!

Totti: Mos e neglizhoni, koronavirusi nuk është lojë!

Françesko Toti ka mposhtur koronavirusin dhe pneumoninë që e kishte pushtuar prej kohësh.

Këtë lajm e ka deklaruar vetë ish-kapiteni legjendar i Romës në një postim të tijin në profilin zyrtar në “Instagram”:

“Përshëndetje të gjithëve. Siç e keni ditur që këto javë nuk kam qenë mirë. Tani jam rikuperuar dhe mund t’ju them me plot gojë se COVID-19 nuk kalohet lehtësisht: temperaturë që nuk më zbriste, oksigjeni i ulët dhe energjitë që më shteronin. Diagnostikimi ishte si një goditje në zemër: Pneumoni nga infeksioni i SARS-COV2.

Duke parë shkallën e diagnostikimit unë u shërova në shtëpi. 15 ditë që më dukeshin të largët, që tashmë kaluan. Dua të falenderoj përzemërsisht Prof. Alberto Zangrilo dhe Prof. Monika Roko dhe Silvia Anxheleti. COVID-19 mundet vetëm me masat parandaluese dhe udhëzimet?, përfundon Françesko Toti.

Kujtojmë se Toti humbi babain e tij javë më parë pikërisht nga koronavirusi.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Dy autogola dhe Messi “show”, Barcelona “manita” ndaj Getafes

Nuk e pati të lehtë sa duket nga rezultati, por Barcelona arriti të marrë tre pikë ndaj Getafes dhe të vazhdojë ndjeksjen...

Kosova VR siguron kalimin në Ligën e Dytë

Kampionati në Ligën e Tretë të futbollit kosovar ka për t’i zhvilluar edhe tri ndeshje deri në mbyllje të këtij edicioni, mirëpo...

Napoli turpëron Lazion

Napoli ka marrë një fitore spektakolare në shtëpi ndaj Lazios me shifrat e thella 5:2, duke i turpëruar kryeqytetasit.

Adnan Januzaj realizon gol për Sociedadin

Futbollisti shqiptar me pasaportë belge, Adnan Januzaj ka arritur të shënojë gol në sfidën që skuadar e tij Real Sociedad po e...

Recent Comments