No menu items!
Ballina LIGAT E TJERA BUNDESLIGA Jo vetëm Alaba, Bayerni humb dhe mbrojtësin tjetër

Jo vetëm Alaba, Bayerni humb dhe mbrojtësin tjetër

Bayern Munchen mund të përballet me një revolucion të vërtetë në merkaton e verës. Mbrojtja duket se do të jetë problemi më i madh i kampionëve të Gjermanisë për sezonin e ri.

David Alaba do të largohet, ndërsa Bild ka mësuar se po mendon të largohet dhe Niklas Sule. Shtatlarti i mbrojtjes ëndërron që të luajë në Premier Leaguen angleze me skuadrën e Manchester United.

“Djajtë e kuq” mund të rikthejnë vëmendjen te lojtari i kampionëve të Europës, pasi kanë nevojë për një mbrojtës. Varane është emri që dëshirohet më shumë, por nëse nuk arrihet lojtari i Realit mund të mendohet për Sulen.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Tovërlani: Dikujt matematikat në fund të sezonit nuk kanë me i dalë

Trajneri i mirënjohur, Afrim Tovërlani, ka komentuar ndeshjet mes Llapit dhe Dritës si dhe Drenicës ndaj Prishtinës. Tovërlani tha...

Batatina: Kastriot Rexha e bëri diferencën

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina, ka vlerësuar paraqitjen e skuadrës në pjesën e parë të ndeshjes ndaj Dritës. Llapi...

Nuhiu: Në pjesën e dytë shfrytëzuam lodhjen e Llapit

Trajneri i Dritës, Ardian Nuihu është shprehur i kënaqur me fitoren e skuadrës së tij ndaj Llapit. Trajneri nga...

Kosova fiton edhe miqësoren e dytë ndaj Maqedonisë së Veriut

Edhe në ndeshjen e dytë miqësore vashat e Kombëtares së Kosovës kanë arritur fitore në duel me Kombëtaren e Maqedonisë së Veriut,...

Recent Comments