No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Muriqi merr lajmin e gëzueshëm

Muriqi merr lajmin e gëzueshëm

Futbollisti i Kosovës, Vedat Muriqi ka marrë një lajm të jashtëzakonshëm gjatë ditës së sotme (e enjte).

Sulmuesi prizrenas luajti 90 minuta në fitoren e djeshme të Kosovës 1:0 ndaj Moldavisë.

Ndërkaq sot, Muriqi është bërë baba për herë të dytë pasi bashkëshortja e tij, Edibja ka sjellur në jetë një tjetër fëmijë.

Këtë e ka bërë me dije vetë Edibja përmes rrjetit social “Instagram”.

Bëhet e ditur se gjinia e fëmijës së dytë të sulmuesit të Lazios është djalë.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Penza fiton ndaj Prishtinës dhe kalon në finale

Pikët e amerikanës Gabrielle Cooper, me sirenë ia siguroi finalen Penzës në “play-offin” e Superligës për femra. Penza ka...

Dortmundi skuadra e parë në Europë që u jep hapësirë më së shumti të rinjve

Observatori i Futbollit, CIES, ka publikuar ditën e sotme një tjetër studim të kryer prej tyre, ku listojnë klubet më të mira...

Gafa e portierit të Fenerbahçes bëhet “hit” në internet

Gafa e portierit të Fenerbahçes, Atlai Bajindir është duke bërë xhiron e internetit. Gardiani 22-vjeçar, pësoi një gol të çuditshëm në sfidën...

Dardanët e rinj arrijnë në Sofje

Kombëtarja e Kosovës U17 ka arritur në Sofje, ku më 14 dhe 16 prill do t’i luajë dy ndeshje miqësore me Kombëtaren...

Recent Comments