No menu items!
Ballina KRYESORE Distria Krasniqi fiton medaljen e bronztë në Evropian

Distria Krasniqi fiton medaljen e bronztë në Evropian

Distria Krasniqi e ka fituar medaljen e bronztë në Kampionatin Evropian në Pragë. Krasniqi në luftën për të bronztën në kategorinë deri 48 kilogramë e mposhti francezen Melanie Clement me ippon.

Sot garoi edhe Flaka Loxha që u mposht në luftën e dytë në kategorinë deri 57 kilogramë. Ndërsa nesër garon Loriana Kuka në kategorinë deri 78 kilogramë.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Penza fiton ndaj Prishtinës dhe kalon në finale

Pikët e amerikanës Gabrielle Cooper, me sirenë ia siguroi finalen Penzës në “play-offin” e Superligës për femra. Penza ka...

Dortmundi skuadra e parë në Europë që u jep hapësirë më së shumti të rinjve

Observatori i Futbollit, CIES, ka publikuar ditën e sotme një tjetër studim të kryer prej tyre, ku listojnë klubet më të mira...

Gafa e portierit të Fenerbahçes bëhet “hit” në internet

Gafa e portierit të Fenerbahçes, Atlai Bajindir është duke bërë xhiron e internetit. Gardiani 22-vjeçar, pësoi një gol të çuditshëm në sfidën...

Dardanët e rinj arrijnë në Sofje

Kombëtarja e Kosovës U17 ka arritur në Sofje, ku më 14 dhe 16 prill do t’i luajë dy ndeshje miqësore me Kombëtaren...

Recent Comments