No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Testet për COVID-19, goleadori i Italisë dhe Lazios tërbohet keq

Testet për COVID-19, goleadori i Italisë dhe Lazios tërbohet keq

Ciro Immobile po përjeton një moment absurd, për shkak të COVID-19. Ai ishte infektuar me virusin famëkeq, ndërkohë që ka bërë disa teste dhe ende nuk po merr “OK”-in që të luajë.https://platform.twitter.com/embed/index.html?dnt=true&embedId=twitter-widget-0&frame=false&hideCard=false&hideThread=false&id=1329014097602555904&lang=en&origin=https%3A%2F%2Fabcnews.al%2Ftestet-per-covid-19-goleadori-i-italise-dhe-lazios-terbohet-keq%2F&theme=light&widgetsVersion=ed20a2b%3A1601588405575&width=550px

Edhe në tamponin e fundit që ka kryer, atij i është gjetur sërish gjeni “N” dhe është pozitiv. Kështu ai do të vijojë të qëndrojë në karantinë dhe nuk mund të luajë për Italisë.

Immobile është tërbuar nga kjo situatë, pasi një ditë më parë e ka bërë tamponin në dy klikona të ndryshme dhe njëri e ka nxjerrë pozitiv dhe një tjetër negativ. 

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

FFK reagon për incidentet e kësaj fundjave

Kjo fundjavë në futbollin e Kosovës u përcjell me disa incidente dhe me dhunë në ndeshje të Ligës së Parë dhe të Ligës së...

Sulmohet gjyqtari kryesor në ndeshjen mes Ferizajt dhe Ulpianës, intervenon edhe Policia e Kosovës

Dueli ndërmjet Ferizajt dhe Ulpianës nuk e ka gjetur fundin. Takimi është ndërprerë në minutën e 95-të, pasi që gjyqtari kryesor i ndeshjes Petrit...

Dukagjini dhe Malisheva me fitore bindëse

Dukagjini dhe Malisheva kanë marrë fitoret e radhës për të vazhduar kështu luftën për inkuadrim në Superligë. Skuadra nga...

Shkëmbi i lumtur për fitoren në Drenas

Bledi Shkëmbi e ka vlerësuar si ndeshje shumë të vështirë ballafaqimin me Feronikelin. Trajneri i Ballkanit, Shkëmbi, megjithatë, i është gëzuar më...

Recent Comments