No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR FFK mban Kuvendin e Punës më 20 dhjetor

FFK mban Kuvendin e Punës më 20 dhjetor

Federata e Futbollit e Kosovës do ta mbajë Kuvendin e rregullt të punës më 20 dhjetor. Për shkak të situatës me pandeminë Covid-19, për herë të parë punimet e Kuvendit do të zhvillohen nëpërmjet platformës online të FFK-së “Edubrake”, platformë e cila është shfrytëzuar gjatë këtij viti edhe për edukimin e trajnerëve.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

FFK reagon për incidentet e kësaj fundjave

Kjo fundjavë në futbollin e Kosovës u përcjell me disa incidente dhe me dhunë në ndeshje të Ligës së Parë dhe të Ligës së...

Sulmohet gjyqtari kryesor në ndeshjen mes Ferizajt dhe Ulpianës, intervenon edhe Policia e Kosovës

Dueli ndërmjet Ferizajt dhe Ulpianës nuk e ka gjetur fundin. Takimi është ndërprerë në minutën e 95-të, pasi që gjyqtari kryesor i ndeshjes Petrit...

Dukagjini dhe Malisheva me fitore bindëse

Dukagjini dhe Malisheva kanë marrë fitoret e radhës për të vazhduar kështu luftën për inkuadrim në Superligë. Skuadra nga...

Shkëmbi i lumtur për fitoren në Drenas

Bledi Shkëmbi e ka vlerësuar si ndeshje shumë të vështirë ballafaqimin me Feronikelin. Trajneri i Ballkanit, Shkëmbi, megjithatë, i është gëzuar më...

Recent Comments