No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Duro ndëshkon 6 lojtarë te Feronikeli

Duro ndëshkon 6 lojtarë te Feronikeli

Rezultatet jo të mira kanë bërë që trajneri i Feronikelit, Klodian Duro, të ndërmarrë masa ndaj një pjese të lojtarëve.

Janë gjashtë lojtarë me të cilët është i paknaqur trajneri nga Shqipëria.

Ai ka vendosur që lojtarët: Bedri Greca, Viktor Kuka, Argjend Bardhi, Alban Pnishi, Marclei Santos dhe Ardi Qorri, të stërviten ndarazi nga skuadra, mëson Olle.

Mbetet të shihet nëse Duro do të llogarit sërish në ta, pasi të gjithë kanë kontrata me klubin dhe largimi i tyre është i pamundur.

Kujtojmë që ditë më parë Duro shkarkoi ndihmës trajnerët Ramiz Dervishi e Avni Hasani, ndërsa Greca bëri bujë për rrahjen e ekonomit të klubit.

Përmes një komunikate të zëdhënësit të klubit, Erlind Krasniqi, u paralajmërua ndryshime në ekip.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Edhe një medalje e madhe për Kosovën, Akil Gjakova në finale të Evropianit

Kosova ka siguruar edhe një medalje në Evropianin e xhudos në Lisbonë. Akil Gjakova ka kaluar në finale të kategorisë deri 73 kilogramë. Akili...

Ylli i Chelsea-t zbulon prapaskenën: Doja të tërhiqesha në moshën 17 vjeç

Jorginho, mesfushori i Chelsea-t, është rrëfyer në një intervistë të dhënë për Daily Mail. “Po të isha bërë një futbollist profesionist në Brazil, do të...

Akili i pathyeshëm, kalon në gjysmëfinale të Evropianit

Me katër fitore, një pa luftë, Akil Gjakova arrin në gjysmëfinale të Kampionatit Evropian, që po mbahet në Lisbonë të Portugalisë. Në çerekfinale mundi rusin...

Sot përballja e dy trajnerëve karizmatik

Superliga e Kosovës sot sjell dy përballje interesante. Llapi që po lufton për ekzistencë, viziton Gjilanin. Ismet Munishi si trajner i ‘Skifterave’ për herë të...

Recent Comments