No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Zbulohet e ardhmja e Pogbasë, Manchesteri merr vendim

Zbulohet e ardhmja e Pogbasë, Manchesteri merr vendim

Manchester United ka planifikuar të shesë mesfushorin Paul Pogba. Francezi ka humbur formacionin, pasi trajneri Ole Gunnar Solskjaer nuk po e aktivizon nga minutat e para. Kampioni i botës përdoret vetëm si zëvendësues.

“Djajtë e kuq” nuk janë aspak të kënaqur me rendimentin e tij. Ata duan ta shesin në merkaton e janarit, pasi nuk presin shumë nga lojtari. Pogba nga krahu tjetër ka dashur të largohej dhe vetë.

27-vjeçari dëshiron të kalojë te skuadra e Real Madridit. Presidenti Perez nuk e do, ndërsa Juventusi, po monitoron me kujdes situatën. Italianët duan ta rikthejnë në skuadër.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Ja kush do ta gjykojë derbin e madh, Drita-Prishtina

Derbi i madh i këtij edicioni ndërmjet Dritës dhe Prishtinës, i cili mund ta vendosë fatin e kampionit iu ka besuar Gramos Shalës.

Ceferin: Perez do president kukull, Barçës nuk i vë faj! Ju tregoj si më kërkuan falje

Aleksander Ceferin, presidenti i UEFA-s, është rikthyer të flasë për European Super League dhe numri një i futbollit europian zbulon se disa...

Asisti spektakolar i Di Maria: Më lehtë e bëjë këtë, sesa të godas me këmbën e djathtë (VIDEO)

Anësori i Kombëtares së Argjentinës, Angel Di Maria mbrëmë dhuroi asistin e vitit. Paris Saint-Germain u kualifikua në gjysmëfinale...

Benzema në super formë, barazon rekordin e legjendës Raul

Karim Benzema ishte lojtari më i dalluar në fitoren e Real Madrid me rezultat 3-0 ndaj Cadizit, duke shënuar dy gola.

Recent Comments