No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR PSG heq dorë nga Massimiliano Allegri për dy arsye

PSG heq dorë nga Massimiliano Allegri për dy arsye

Massimiliano Allegri nuk do të marrë drejtimin e Paris Saint-Germain.

Trajneri është përmendur si zëvendësuesi i mundshëm i Tuchel, por, sipas sport.fr, klubi francez është tërhequr për dy arsye.

PSG e konsideron shumë të lartë rrogën e ish-trajnerit të Juventus-it dhe Max duket se ka dëshirë të vazhdojë të punojë në Itali.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Edhe një medalje e madhe për Kosovën, Akil Gjakova në finale të Evropianit

Kosova ka siguruar edhe një medalje në Evropianin e xhudos në Lisbonë. Akil Gjakova ka kaluar në finale të kategorisë deri 73 kilogramë. Akili...

Ylli i Chelsea-t zbulon prapaskenën: Doja të tërhiqesha në moshën 17 vjeç

Jorginho, mesfushori i Chelsea-t, është rrëfyer në një intervistë të dhënë për Daily Mail. “Po të isha bërë një futbollist profesionist në Brazil, do të...

Akili i pathyeshëm, kalon në gjysmëfinale të Evropianit

Me katër fitore, një pa luftë, Akil Gjakova arrin në gjysmëfinale të Kampionatit Evropian, që po mbahet në Lisbonë të Portugalisë. Në çerekfinale mundi rusin...

Sot përballja e dy trajnerëve karizmatik

Superliga e Kosovës sot sjell dy përballje interesante. Llapi që po lufton për ekzistencë, viziton Gjilanin. Ismet Munishi si trajner i ‘Skifterave’ për herë të...

Recent Comments