No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Lajm i bujshëm nga Spanja, Juventus “fërkon duart”

Lajm i bujshëm nga Spanja, Juventus “fërkon duart”

Lajmërim i papritur nga Spanja në lidhje me të ardhmen e Sergio Ramos. Gazetari Cristobal Soria ka thënë për El Chiringuito TV:

“Sergio Ramos i ka thënë Real-it se do të luante edhe falas dhe se paratë ishin një problem i vogël. Por, aktualisht, është jashtë Real-it me 80%”.

Një lajm i bujshëm që ka lidhje edhe me Juventus-in, e interesuar kohët e fundit për kapitenin e Los Blancos.

Kontrata e 34-vjeçarit skadon në qershor dhe në rast se nuk do të vijë rinovimi mund të gjejë një skuadër tjetër me kosto zero.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Flamurtari triumfon ndaj Dardanës!

Kanë përfunduar pesë ndeshjet e para të xhiros së 23-të në Ligën e Parë të Kosovës në futboll, me ç’rast janë shënuar...

Munishi pas humbjes nga Llapi: Duhet ta pranojmë nuk luajtëm mirë

Llapi ka marrë një fitore të madhe ndaj Gjilanit sot në udhëtim, duke e mposhtur me rezultat 2:0, për ta bërë vazhdimin...

Batatina “thumbon” Gjilanin: “Ndërresat vija vija, kur dojmë vijmë ju mujm te shpija”

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina është shprehur tejet i lumtur me fitoren e sotme të skuadrës së tij ndaj Gjilanit. Madje, ai...

Llapi e befason Gjilanin, Edon Sadriu ndëshkon ish-skuadrën me dy gola

Llapi ka arritur të ndal serinë prej katër ndeshjeve pa humbje të Gjilanit. Skuadra e drejtuar nga trajneri Tahir...

Recent Comments