No menu items!
Ballina SUPERLIGA Idrizi jep arsyet e humbjes së thellë

Idrizi jep arsyet e humbjes së thellë

Trajneri i Trepçës’89, Shpëtim Idrizi ka qenë fjalëpak pas humbjes së thellë nga Llapi.

Idrizi fajësoi mungesat e shumta për këtë humbje të thellë, teksa tha se Llapi i mori me meritë pikët.

“Të them të drejtën eshte hera e parë që e them këtë, por mungesa e lojtarëve e bëri të vetën pasi kishim disa mungesa për shkak të lëndimeve dhe kartonave”

“Llapi diti ta shfrytëzoj mungesën e lojtarëve tonë dhe me meritë i mori tre pikë”

“Pauza është e mirë për ekipen pasi do të rekuperohen shumica e lojtarëve”

Kjo ishte humbja e dytë radhazi për mitrovicasit.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Futbollisti i Ferizajt i shpëton më të keqes, kthehet në shtëpi shëndosh e mirë

Futbollisti i Ferizajt, Thesar Ismajli u lëndua sot gjatë ndeshjes kundë Ulpianës. Gjendja e tij ishte mjaft kritike, ku...

E mahnitshme, Kosova më e mira e Evropianit

Sukses të jashtëzakonshëm kanë arritur xhudistët kosovarë. Kosova është përfaqësuesja më e suksesshme në Evropianin që të dielën përfundoi në Lisbonë të...

FFK reagon për incidentet e kësaj fundjave

Kjo fundjavë në futbollin e Kosovës u përcjell me disa incidente dhe me dhunë në ndeshje të Ligës së Parë dhe të Ligës së...

Sulmohet gjyqtari kryesor në ndeshjen mes Ferizajt dhe Ulpianës, intervenon edhe Policia e Kosovës

Dueli ndërmjet Ferizajt dhe Ulpianës nuk e ka gjetur fundin. Takimi është ndërprerë në minutën e 95-të, pasi që gjyqtari kryesor i ndeshjes Petrit...

Recent Comments