No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Morina tregon ambiciet e Arbërisë

Morina tregon ambiciet e Arbërisë

Trajneri i Arbërisë, Arbnor Morina ka folur rreth ecurisë së fundit të skuadrës së tij në Superligë.

Përkundër një fillimi të fortë, Arbëria në ndeshjet e fundit ka regjistruar disa humbje të njëpasnjëshme.

Trajneri Morina ka folur në “RTK” në lidhje me këtë situatë.

“Deri te ndeshja me Trepçën’89, pozita jonë nuk ka qenë e keqe. Më pas, pas humbjes, kemi pasur rënie dhe tani jemi në vendin e tetë”, deklaroi Morina.

“Synimin e kemi pasur ta bëjmë një lojë të mirë këtë edicion dhe ta bëjmë një skuadër të mirë për edicionin e ardhshëm”, tregoi ai.

“Kryetari po kënaqet kur skuadra po luan mirë dhe po e dominojmë kundërshtarin”, shtoi Morina.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Valverde i Real Madridit rezulton pozitiv me COVID-19,humbë ndeshjen e parë kundër Chelseat

Mesfushori uruguaian i Real Madridit, Fede Valverde ka rezultuar pozitiv në testimin për koronavirus. Lajmin e ka bërë të...

Dortmund zgjedh ish-yllin e Milan si zëvendësues të Haaland

Erling Haaland është vënë në shënjestër të klubeve të mëdha të Europës. Nëse norvegjezi do të largohet nga Dortmund në merkaton e verës, verdhezinjtë duket...

Llapi arrin në finale të Kupës, një hap larg ëndrrës evropiane

Llapi është kualifikuar në finalen e Kupës së Kosovës në futboll. Skuadra e trajnerit Tahir Batatina, barazoi 2:2 të mërkurën në Podujevë kundër Prishtinës,...

Andrea Agnelli i urryer i madh, pritet revolucion tek Juventusi

Të jesh i urryer, sepse je president i Juventusit, është normale. Andrea Agnelli, megjithatë, papritmas e pa veten armiku numër një publik në të...

Recent Comments