No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Herolind Shala shënon gol në Norvegji

Herolind Shala shënon gol në Norvegji

Është duke u zhvilluar ndeshja e kampionatit norvegjez mes Vaalerenga dhe Odds Ballklubb.

Mesfushori i Kombëtares së Kosovës , Herolind Shala, i cili paraqitet me skuadrën e Vaalerenga ka realizuar golin e epërsisë për skuadrën e tij.

Shala golin e ka arritur në minutën e 39-të, kurse rezultati pas pjesës së parë është 1-0.

Më poshtë mund ta ndiqni golin:

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Nga maji, tifozët do të lejohen në ndeshjet e Serie A

Kryeministri italian, Mario Graghi ka shpallur masat e reja për Covid-19. Ai deklaroi se nga prilli, sportet si futsall,...

Zemërgjerësia e Neymarit, paguan 142 punëtorë pa punuar

Neymar Junior shkëlqen edhe në luftën kundër Koronavrusit, me pandeminë që po shkatërron planetin dhe po godet fort Brazilin.

Dy gola për katër minuta, mbyllet me spektakël pjesa e parë në sfidën Everton – Tottenham

Pjesa e parë e Everton-Tottenham, ndeshja hapëse e javës së 32-të të Premier Leagues, është mbyllur me rezultatin 1-1.

Presidentja Osmani: Xhudistet tona të arta me medalje e me shpirt, po e ngrisin Republikën tonë lart e më lart!

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani ka vlerësuar lartë punën e xhudistëve kosovarë në garat ndërkombëtare në veçanti, Distria Krasniqin. Krasniqi, sot fitoi medaljen...

Recent Comments