No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Duro ngacmon rivalët: Feronikeli skuadra më e fortë!

Duro ngacmon rivalët: Feronikeli skuadra më e fortë!

Trajneri i Feronikelit ka deklaruar se skuadra që ai drejton është skuadra më e fortë e këtij edicioni. Ndonëse aktualisht ndodhet në pozitën e shtatë, Duro mendon se Nikli është ekipi më i fortë. “Feronikeli është skuadra më e fortë për momentin. Llogaritën në futboll bëhen në fund”, ka theksuar Duro në Klan Kosova, transmeton Futbolli.info. Ai më tej ka thënë se në këto gjashtë ndeshje në drejtim të Feronikelit kanë ndodhur edhe disa gjëra të çuditshme sa i përket arbitrimit.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

FFK reagon për incidentet e kësaj fundjave

Kjo fundjavë në futbollin e Kosovës u përcjell me disa incidente dhe me dhunë në ndeshje të Ligës së Parë dhe të Ligës së...

Sulmohet gjyqtari kryesor në ndeshjen mes Ferizajt dhe Ulpianës, intervenon edhe Policia e Kosovës

Dueli ndërmjet Ferizajt dhe Ulpianës nuk e ka gjetur fundin. Takimi është ndërprerë në minutën e 95-të, pasi që gjyqtari kryesor i ndeshjes Petrit...

Dukagjini dhe Malisheva me fitore bindëse

Dukagjini dhe Malisheva kanë marrë fitoret e radhës për të vazhduar kështu luftën për inkuadrim në Superligë. Skuadra nga...

Shkëmbi i lumtur për fitoren në Drenas

Bledi Shkëmbi e ka vlerësuar si ndeshje shumë të vështirë ballafaqimin me Feronikelin. Trajneri i Ballkanit, Shkëmbi, megjithatë, i është gëzuar më...

Recent Comments