No menu items!
Ballina KRYESORE Sot tri ndeshje në Superligë

Sot tri ndeshje në Superligë

Sot në program janë tri ndeshje në kuadër të javës së 11-të në Superligën e Kosovës në futboll. Trepça ’89 pret kampionin Dritën, në takimin që drejtohet nga gjyqtari Genc Nuza. Prishtina synon t’i kthehet fitores, në përballjen me Arbërinë, që luhet në “Fadil Vokrri”. Gjyqtar kryesor është Shpëtim Murtezi, derisa Besa – Drenica, është një tjetër ndeshje interesante, që gjykohet nga Tefik Maloku. Të gjitha ndeshjet fillojnë në ora 13:30.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Nga gara për titullin kampion, deri te ndeshjet e Kombëtares, flet Armend Thaqi

Ballkani ka filluar të marrë frymë më lehtë pas fitores së fundit në vikend ndaj Drenicës në shtëpi. Skuadrën e Bledi Shkëmbit e pret...

Sa më shumë që forcohet gara, aq më shumë rriten akuzat ndaj arbitrave

Arbitrat e futbollit në Kosovë janë në qendër të vëmendjes në fillim të stinorit pranveror, por jo për të mirë. Pas çdo xhiroje akuzat...

FFK mbajti trajnimin e parë online për sistemin VAR

Ekipi i projektit VAR në FFK është duke punuar me intensitet në procesin e implementimit të tij. Puna në këtë projekt ka...

Avni Nuha rizgjidhet kryetar i Federatës së Çiklizmit të Kosovës

Në Kuvendin e Punës dhe Zgjedhor të mbajtur nga Federata e Çiklizmit e Kosovës, delegatët ia kanë besuar edhe një mandat tjetër...

Recent Comments