No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Rakitic këshillon Barçën: Ja çfarë duhet të bëjë me Messi-n

Rakitic këshillon Barçën: Ja çfarë duhet të bëjë me Messi-n

Ivan Rakitic ka folur qartë në një intervistë të dhënë për Muchodeporte në lidhje me situatën e Leo Messi-t te Barcelona.

“Ajo që mund të them në lidhje me në lidhje me situatën e Lionel është se Barcelona dhe i gjithë ambienti duhet të kujdesen për të”, ka thënë mesfushori i transferuar te Sevilla këtë verë.

“Messi është një futbollist i ndryshëm nga të tjerët. Ai mund të vendosë i vetëm ndeshjet. Nuk e di nëse do të shohim një lojtarë si Messi në të ardhmen”.

“Për këtë them se klubi dhe shokët e skuadrës duhet të kujdesen për të”.

 

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Futbollisti i Ferizajt i shpëton më të keqes, kthehet në shtëpi shëndosh e mirë

Futbollisti i Ferizajt, Thesar Ismajli u lëndua sot gjatë ndeshjes kundë Ulpianës. Gjendja e tij ishte mjaft kritike, ku...

E mahnitshme, Kosova më e mira e Evropianit

Sukses të jashtëzakonshëm kanë arritur xhudistët kosovarë. Kosova është përfaqësuesja më e suksesshme në Evropianin që të dielën përfundoi në Lisbonë të...

FFK reagon për incidentet e kësaj fundjave

Kjo fundjavë në futbollin e Kosovës u përcjell me disa incidente dhe me dhunë në ndeshje të Ligës së Parë dhe të Ligës së...

Sulmohet gjyqtari kryesor në ndeshjen mes Ferizajt dhe Ulpianës, intervenon edhe Policia e Kosovës

Dueli ndërmjet Ferizajt dhe Ulpianës nuk e ka gjetur fundin. Takimi është ndërprerë në minutën e 95-të, pasi që gjyqtari kryesor i ndeshjes Petrit...

Recent Comments