No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Hashani: Ky është problemi i Prishtinës

Hashani: Ky është problemi i Prishtinës

Njohës i futbolli, Erdin Hashani, i rregullt në “Sportin Total” të KTV-së, mendon se problemi më i madh te Prishtina është komponimi skuadrës.

Sipas tij, trajneri Zekirija Ramadani i ka gjetur të gjithë lojtarët në ekip.

“A duhet me i dhënë kohë edhe më shumë Ramadanit, nuk e di, pasi ky nuk i ka zgjedh lojtarët që janë te Prishtina, i ka gjetur aty dhe ka ardhur për të luftuar për titull. Siç po shihet ka shumë probleme. Unë mendoj për shkak se komponimit të ekipit pasi kanë sjellë lojtarë jashtë kampionatit të Kosovës. Mos të harrojmë se në Kosovë është mjaftë vështirë me luajt. Po del që deri me tani ka pasur të drejt Armend Dallku”, u shpreh Hashani.

Prishtina ka pësuar tri humbje radhazi dhe me 11 pikë është në vendin e gjashtë.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Dukagjini dhe Malisheva me fitore bindëse

Dukagjini dhe Malisheva kanë marrë fitoret e radhës për të vazhduar kështu luftën për inkuadrim në Superligë. Skuadra nga...

Shkëmbi i lumtur për fitoren në Drenas

Bledi Shkëmbi e ka vlerësuar si ndeshje shumë të vështirë ballafaqimin me Feronikelin. Trajneri i Ballkanit, Shkëmbi, megjithatë, i është gëzuar më...

Feronikeli humb, por Duro është i kënaqur me paraqitjen e ekipit!

Trajneri i Feronikelit, Klodian Duro, ka arsyetuar humbjen e skuadrës së tij ndaj Ballkanit. “Timonieri” i skuadrës nga Drenasi...

Drita fiton në “Riza Lushta”, ruan distancën me Ballkanin e Prishtinën

Goli i Festim Alidemës nga penalltia në minutën e 53-të, ia ka siguruar 3 pikë shumë të rëndësishme skuadrës së Dritës e...

Recent Comments