No menu items!
Ballina KRYESORE Batatina: Duam gjyqtarë të huaj, jemi të gatshëm t'i paguajmë!

Batatina: Duam gjyqtarë të huaj, jemi të gatshëm t’i paguajmë!

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina ishte dje i ftuar në emisionin “Dueli Sportiv”.
Aifoli në lidhje me shumë tema që kanë të bëjnë me raportet e skuadrës së tij dhe gjyqtarëve, teksa dha edhe një ide interesante.
“Kemi biseduar bashkarisht me kryesinë me vëllezërit, nëse federata pranon ne jemi në gjendje që ndeshjet e Llapit mi marrë arbitrat nga jashtë”.
“Ne vetë i bëjmë pagesat, pa federatën. I bëjmë pagesat për çdo ndeshje, duke deponuar paratë në federatë që ata t’vijnë dhe të bëjnë arbitrimin”.
“Le t’i zgjedh UEFA, ka ndodhë edhe më herët. Me një kërkesë është punë që kryhet, le të vijnë më mirë qata pasi nuk dyshojmë në ta, ata as nuk e njohin Llapin as Ballkanin as askënd”

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Penza fiton ndaj Prishtinës dhe kalon në finale

Pikët e amerikanës Gabrielle Cooper, me sirenë ia siguroi finalen Penzës në “play-offin” e Superligës për femra. Penza ka...

Dortmundi skuadra e parë në Europë që u jep hapësirë më së shumti të rinjve

Observatori i Futbollit, CIES, ka publikuar ditën e sotme një tjetër studim të kryer prej tyre, ku listojnë klubet më të mira...

Gafa e portierit të Fenerbahçes bëhet “hit” në internet

Gafa e portierit të Fenerbahçes, Atlai Bajindir është duke bërë xhiron e internetit. Gardiani 22-vjeçar, pësoi një gol të çuditshëm në sfidën...

Dardanët e rinj arrijnë në Sofje

Kombëtarja e Kosovës U17 ka arritur në Sofje, ku më 14 dhe 16 prill do t’i luajë dy ndeshje miqësore me Kombëtaren...

Recent Comments