No menu items!
Ballina KRYESORE Ramadani merr përgjegjësinë për krizën e Prishtinës!

Ramadani merr përgjegjësinë për krizën e Prishtinës!

Prishtina është zhytur në krizë të thellë, pasi të dielën në Skenderaj ka pësuar humbjen e tretë radhazi, duke u mposhtur nga Drenica 1:0. Për këtë arsye, kryetrajneri i kësaj skuadre, Zekirija Ramadani, ka theksuar pas ndeshjes ndaj Drenicës (1-0), se është i gatshëm për të marrë përgjegjësinë e këtyre rezultateve pas bisedave që do të ketë me drejtuesit e klubit.

“Luajtëm shumë dobët edhe pse futbollistët dhanë maksimumin. Tri humbje radhazi dhe kjo është e tepërt. Ai që duhet të marrë përgjegjësinë jam unë. Do të bisedojmë me drejtuesit e klubit për të parë këtë gjendje, mirëpo përgjegjësi kryesor për këto rezultate jam unë dhe pranoj fajin“, deklaroi Ramadani për “Art Sport”.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Presidenti i La Liga “shuplakë” Perezit: U tregove injorant

Kjo goditje vjen për kreun e Realit të Madridit pasi ka marrë fund ideja e krijimit të kompeticionit të ri.

Werder Bremen – Mainz, Rashica startues – formacionet zyrtare

Werder Bremeni do të jetë nikoqir i Mainzit në takimin e vlefshëm për xhiron e 30-të kampionale në Bundesliga.

Valverde i Real Madridit rezulton pozitiv me COVID-19,humbë ndeshjen e parë kundër Chelseat

Mesfushori uruguaian i Real Madridit, Fede Valverde ka rezultuar pozitiv në testimin për koronavirus. Lajmin e ka bërë të...

Dortmund zgjedh ish-yllin e Milan si zëvendësues të Haaland

Erling Haaland është vënë në shënjestër të klubeve të mëdha të Europës. Nëse norvegjezi do të largohet nga Dortmund në merkaton e verës, verdhezinjtë duket...

Recent Comments