No menu items!
Ballina KRYESORE Llapi e ka sërish me gjyqtarët; Keqi: Nuk mund të luajmë kundër...

Llapi e ka sërish me gjyqtarët; Keqi: Nuk mund të luajmë kundër 14 personave!

Llapi ka pësuar humbjen e radhës, ndonëse në ndeshjen e sotme ndaj Dritës pati paraqitje të mirë në pjesën e parë dhe kishte epërsi. Megjithatë, për humbjen e sotme llapjanët fajësojnë sërish gjyqtarët, për të cilët mendojnë se ndikuan direkt në rezultat. “Nuk mund të luajmë përballë 14 personave. Drita i pati edhe gjyqtarët me veti. U dëmtuam jashtëzakonisht shumë në këtë ndeshje dhe normalisht se jemi të mllefosur, pasi që po dëmtohemi nga ndeshja në ndeshje. Kjo se çfarë po i bëhet Llapit është një padrejtësi e madhe, pasi që po dëmtohemi në çdo ndeshje. Organet kompetente duhet të marrin masa”, deklaroi Synaj Keqi, i cili e drejtoi Llapin në ndeshjen e sotme.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Futbollisti i Ferizajt i shpëton më të keqes, kthehet në shtëpi shëndosh e mirë

Futbollisti i Ferizajt, Thesar Ismajli u lëndua sot gjatë ndeshjes kundë Ulpianës. Gjendja e tij ishte mjaft kritike, ku...

E mahnitshme, Kosova më e mira e Evropianit

Sukses të jashtëzakonshëm kanë arritur xhudistët kosovarë. Kosova është përfaqësuesja më e suksesshme në Evropianin që të dielën përfundoi në Lisbonë të...

FFK reagon për incidentet e kësaj fundjave

Kjo fundjavë në futbollin e Kosovës u përcjell me disa incidente dhe me dhunë në ndeshje të Ligës së Parë dhe të Ligës së...

Sulmohet gjyqtari kryesor në ndeshjen mes Ferizajt dhe Ulpianës, intervenon edhe Policia e Kosovës

Dueli ndërmjet Ferizajt dhe Ulpianës nuk e ka gjetur fundin. Takimi është ndërprerë në minutën e 95-të, pasi që gjyqtari kryesor i ndeshjes Petrit...

Recent Comments