No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Isufi: Mund të biesh nga liga edhe nëse investon!

Isufi: Mund të biesh nga liga edhe nëse investon!

Ish-trajneri i Dritës, Bekim Isufi është i ftuar në emisionin “Arena Sportive” në RTK, . I pyetur se a e ka me të drejtë Llapi për ankesat dhe reagimet në refer apo jo, Isufi pati përgjigjje interesante. “Gabimet ndodhin dhe nuk duhet të shikuar në atë mënyrë që po dëmtohemi, ka ekipe në Evropë që kanë humbur titullin, por nuk kanë lënë garat. Respekt për familjen Batatina që investon për Llapin, por duhet kuptuar që mund të biesh nga liga edhe pse investon. Gjërat duhen shikuar më qetë, nuk duhen merren vendime të ngutura dhe të pamenduara”, ka theksuar Isufi.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Dy autogola dhe Messi “show”, Barcelona “manita” ndaj Getafes

Nuk e pati të lehtë sa duket nga rezultati, por Barcelona arriti të marrë tre pikë ndaj Getafes dhe të vazhdojë ndjeksjen...

Kosova VR siguron kalimin në Ligën e Dytë

Kampionati në Ligën e Tretë të futbollit kosovar ka për t’i zhvilluar edhe tri ndeshje deri në mbyllje të këtij edicioni, mirëpo...

Napoli turpëron Lazion

Napoli ka marrë një fitore spektakolare në shtëpi ndaj Lazios me shifrat e thella 5:2, duke i turpëruar kryeqytetasit.

Adnan Januzaj realizon gol për Sociedadin

Futbollisti shqiptar me pasaportë belge, Adnan Januzaj ka arritur të shënojë gol në sfidën që skuadar e tij Real Sociedad po e...

Recent Comments