No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Ardian Limani: Ju premtoj që goditja ka qenë me kokë

Ardian Limani: Ju premtoj që goditja ka qenë me kokë

Kapiteni i Dritës është i ftuar në emisionin “Sports Show” në Klan Kosova. Futbollisti që u bë pjesë e një momenti diskutabil u lidh me lidhje direkte dhe foli rreth atij rasti, duke dhënë madje edhe premtimin se nuk e ka prekur topin me dorë.
“E kam shikuar edhe unë disa herë në telefon dhe duket se e kam prekur me dorë, ju premtoj që goditja ime ka qenë me kokë, por topi shkon në trajektoren e dorës dhe duket që e kam prekur me dorë, por premtoj që e kam goditur me kokë”

“Mendoj që kanë qenë disa raste diskutabile, por ajo qfarë mund t’iu siguroj është kjo, ju premtoj edhe një herë që topin e kam goditur me kokë”

“Në përgjithësi ndeshja ka qenë e fortë dhe ka disa raste që mund të diskutohen, por nuk është se nuk e kemi merituar fitoren”

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Flamurtari triumfon ndaj Dardanës!

Kanë përfunduar pesë ndeshjet e para të xhiros së 23-të në Ligën e Parë të Kosovës në futboll, me ç’rast janë shënuar...

Munishi pas humbjes nga Llapi: Duhet ta pranojmë nuk luajtëm mirë

Llapi ka marrë një fitore të madhe ndaj Gjilanit sot në udhëtim, duke e mposhtur me rezultat 2:0, për ta bërë vazhdimin...

Batatina “thumbon” Gjilanin: “Ndërresat vija vija, kur dojmë vijmë ju mujm te shpija”

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina është shprehur tejet i lumtur me fitoren e sotme të skuadrës së tij ndaj Gjilanit. Madje, ai...

Llapi e befason Gjilanin, Edon Sadriu ndëshkon ish-skuadrën me dy gola

Llapi ka arritur të ndal serinë prej katër ndeshjeve pa humbje të Gjilanit. Skuadra e drejtuar nga trajneri Tahir...

Recent Comments